Boztaş Otomotiv,2008 yılında Konya’da kurulmuş olup, şirketimizin ana faaliyet konusu oto yedek parça imalatıdır. Özellikle ağır araçlar için fren tesisatıyla alakalı parçalardan Havalı Fren sistemleri Kaliper tamir takımları üretimlerini başarıyla yapmaktadır.

Zaman içinde muhtelif kalite sistemleri için gerekli olan takip edilebilirliği sağlamak adına ürünlerimizin üzerine tarih ve ürün numarası markalamak suretiyle adına ürettiğimiz ürünlerde asgari şikâyet ana hedefimizdir. İmalatını yaptığımız ürünlerin özellikle kalite kontrol ekibimizin sıkı tetkiki olmadan kesinlikle piyasa arzı söz konusu olamamaktadır.

İmalatını yaptığımız parçaların yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilmesinde baş etken olan güvenilirliğine olan inancımız tamdır. Ürünlerimiz, bu sebebe binaen yıllardır yurtiçi ve yurtdışında her zaman alıcı bulmaktadır.

Biz özellikle imalatını yaptığımız oto fren parçalarından ağırlıklı olarak 650 çeşit ürünü kalite prensiplerine sadık kalarak yıllardır başarıyla imal etmenin gururunu yaşıyoruz. Bunun dışında mevcut makine parkımızla özel taleplerinize ve ekstra ürün imalatına da açık olduğumuzu bilgilerinize sunmaktan Boztaş Otomotiv olarak gurur duyarız. 

Saygılarımızla.
BOZTAŞ OTOMOTİV